Послуги

ТОВ «РАЙТ ПАРТНЕР» — молода компанiя, основною дiяльнiстю якої є надання послуг на фiнансовому ринку України. ТОВ «РАЙТ ПАРТНЕР» здійснює такі види послуг:

НАДАННЯ ПОСЛУГ З ФІНАНСОВОГО ЛІЗИНГУ

НАДАННЯ ГАРАНТІЙ ТА ПОРУЧИТЕЛЬСТВ

НАДАННЯ ПОСЛУГ З ФАКТОРИНГУ

НАДАННЯ КОШТІВ У ПОЗИКУ, В ТОМУ ЧИСЛІ І НА УМОВАХ ФІНАНСОВОГО КРЕДИТУ

Особливу увагу компанія приділяє факторингу, так як ця послуга на сьогоднішній час є найбільш необхідною на фінансовому ринку України. Факторинг – це інструмент розвитку Вашого бізнесу.

  1. Ви постачаєте товар з відстрочкою платежу
  2. Ви передаєте нам документи, які підтверджують поставку товару
  3. Ви отримуєте від нас фінансування (до 90% від суми поставки)
  4. Ваш покупець здійснює нам оплату за доставлену продукцію
  5. Ви отримуєте від нас залишок коштів (від 10% від суми поставки) та оплачуєте наші послуги

Отримавши необхідні оборотні кошти, у Вас з’являється можливість збільшити обсяги продажів.

  1. Отримання додаткового прибутку. Поповнення оборотних коштів і збільшення обсягу продажів відповідно буде сприяти збільшенню прибутку.
  2. Доступність і прозорість процедури. На відміну від банківського кредитування, факторинг – це фінансова операція, яка не вимагає заставного забезпечення, а також відкриття додаткового поточного рахунку і переказу оборотів.
  3. Нові конкурентні переваги. Ви отримуєте можливість надавати Покупцям конкурентні відстрочки платежу, підтримуючи при цьому необхідний асортимент товарів на складі завдяки додатковим оборотним коштам.
  4. Подолання проблеми касових розривів. Індивідуальний графік проведення операцій по фінансуванню дозволяє отримувати кошти в будь-який момент після відвантаження товару. Факторинг – це, в першу чергу, інструмент поповнення оборотних коштів. Фінансування, що надається, збільшується в міру зростання продажів, при цьому у Вас залишається можливість використання кредитних лімітів у Вашому банку.
  5. Поліпшення фінансових показників. Факторинг без регресу дає змогу істотно поліпшити Ваші фінансові показники за рахунок скорочення дебіторської заборгованості.